Tor Wyścigów Konnych na Służewcu został zaprojektowany przez Zygmunta Plater-Zyberka i oddany do użytku w 1939 roku. Zadaniem biura projektowego NAP Studio było wyposażenie Trybuny honorowej, czyli trzypoziomowego obiektu, w którym znajdują się kasy, restauracja, loże VIP i pokoje trenerów.

Projektantki NAP studio rozpoczęły od poszukiwań oryginalnego wystroju wnętrz. Przekopując archiwa trafiły na zdjęcia, które upewniły je w kierunku, w jakim powinien zmierzać projekt. Służewiecki tor jest klasycznym przykładem modernizmu okrętowego, jednak realizacja NAP nie jest próbą rekonstrukcji oryginalnego projektu, a współczesną odpowiedzią na styl lat 20. i 30. XX wieku.

Przez dwa miesiące udało się wyposażyć 1,5 tys. metrów kwadratowych. Meble są mieszanką klasycznych i nowych projektów: krzesła TON (360 szt.!), sofy NAP, Sits, GTV, stoliki kawowe NAP, Gubi, Tom Dixon oraz robione na wymiar bary z blatami z czarnego granitu, obudowami z białego marmuru i mosiądzu. Specjalnie na potrzeby Trybuny powstały także drewniane kasy wolnostojące z mosiężnymi wykończeniami.

Na drugim piętrze znajduje się loża Polskiego Klubu Wyścigów Konnych, w której zastane antyki zostały uzupełnione o dodatkowe wyposażenie. Natomiast loże VIP, które zajmują najwyższą kondygnację budynku, oprócz sof, stolików i krzeseł, zyskały na elegancji za sprawą oryginalnych tapet Zoffany. Uroczyste otwarcie Trybuny odbyło się 25 czerwca 2017 podczas Dnia Generała Andersa.

Projekt wnętrz: NAP Studio