Hotel Crowne Plaza® Warsaw to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w centrum biznesowym Warszawy. Oprócz wyjątkowej lokalizacji, goście mogą podziwiać panoramę miasta z ulokowanego na 21. piętrze skybaru.
Inwestor: Ghelamco
Realizacja: kwiecień – sierpień 2020
Projekt: Tremend Warszawa
NAP contract dostarczyło meble, oświetlenie i akcesoria dekoracyjne:
pokoje hotelowe: stoliki Ethnicraft; sofy i fotele SITS; stoliki, otomany i pufy NAP;
lobby: loża, stoły i stoliki kawowe, pufy, sofa, blaty przy elewacji NAP; stoły Pedrali;
restauracja: loże, sofy z wbudowanymi donicami NAP; krzesła &Tradition; stoły Pedrali i Cosentino, krzesła tapicerowane i sofy Gubi,
skybar: zabudowa meblowa z siedziskiem, sofa pikowana, blat przy elewacji, stoliki NAP; fotele i stoliki Tom Dixon, krzesła tapicerowane Gubi;
centrum konferencyjne: stoły konferencyjne NAP, fotele Black Tie
Hotel The Westin Warsaw jest usytuowany w biznesowym centrum Warszawy, kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki, centrum handlowego Złote Tarasy. Nowoczesna architektura oraz nietuzinkowe wnętrza to znak rozpoznawczy hotelu.
Projekt: NAP studio
Dostawa mebli i oświetlenia do pomieszczeń hotelowych:
krzesła: Gubi i Pedrali fotele: NAP Len
lampy: Bomma Soap z dmuchanego szkła
dodatki: akcesoria Tom Dixon, lampki bezprzewodowe Neoz
Projekt baru i strefy lounge w przestrzeni lobby hotelu Westin w Warszawie.
Tor Wyścigów Konnych na Służewcu został zaprojektowany przez Zygmunta Plater-Zyberka i oddany do użytku w 1939 roku. Zadaniem biura projektowego NAP Studio było wyposażenie Trybuny honorowej, czyli trzypoziomowego obiektu, w którym znajdują się kasy, restauracja, loże VIP i pokoje trenerów.
Projektantki NAP studio rozpoczęły od poszukiwań oryginalnego wystroju wnętrz. Przekopując archiwa trafiły na zdjęcia, które upewniły je w kierunku, w jakim powinien zmierzać projekt. Służewiecki tor jest klasycznym przykładem modernizmu okrętowego, jednak realizacja NAP nie jest próbą rekonstrukcji oryginalnego projektu, a współczesną odpowiedzią na styl lat 20. i 30. XX wieku.
Przez dwa miesiące udało się wyposażyć 1,5 tys. metrów kwadratowych. Meble są mieszanką klasycznych i nowych projektów: krzesła TON (360 szt.!), sofy NAP, Sits, GTV, stoliki kawowe NAP, Gubi, Tom Dixon oraz robione na wymiar bary z blatami z czarnego granitu, obudowami z białego marmuru i mosiądzu. Specjalnie na potrzeby Trybuny powstały także drewniane kasy wolnostojące z mosiężnymi wykończeniami.
Na drugim piętrze znajduje się loża Polskiego Klubu Wyścigów Konnych, w której zastane antyki zostały uzupełnione o dodatkowe wyposażenie. Natomiast loże VIP, które zajmują najwyższą kondygnację budynku, oprócz sof, stolików i krzeseł, zyskały na elegancji za sprawą oryginalnych tapet Zoffany. Uroczyste otwarcie Trybuny odbyło się 25 czerwca 2017 podczas Dnia Generała Andersa.
Projekt wnętrz: NAP Studio